Altán- v romantickém koutu farmy se nachází osvětlený a zateplený altán o ploše 40 m2, využitelný i v zimním období. Tvoří jej příjemné posezení u krbových kamen, venkovní gril a malé zázemí (rychlovarná konvice a eko - jednorázové nádobí). Jedná se o šestihrannou samostatnou místnost s výhledem do krajiny, na přilehlé pískoviště, obrovskou houpačku, a "kulaté náměstí" pro koloběžky (dlážděnou točnu o průměru 30m). V přilehlém okolí se zabaví i Vaše ratolesti při jejich oblíbených hrách v nerušeném a bezpečném prostředí.

Ohniště - v našem areálu jsme pro Vás vytvořili několik ohnišť, ať už v blízkosti altánu, či nerušených lokalitách areálu, takřka v přírodě..

Infrasauna - sauna obsahuje osm účinných velkoformátových infrapanelů, dále disponuje barevným relaxačním světlem (tzv. chromoterapie). Sauna je bezbariérová včetně výklopné saunovací lavice pro vozíčkáře, a bezbariérové jsou i WC a sprcha. Max. kapacita cca 4 osoby.

Houbaření - kdo rád houbaří a vůbec má rád všechny lesní plody, tady na Šumavě máme všeho dostatek. Rádi poradíme místa kam na ně vyrazit. Zapůjčíme košíky i rošty na sušení.